Vysílačky - prodej, montáž, ladění, servis

Nabízím kompletní službu v oblasti montáží CB stanic do nákladních, dodávkových a osobních vozidel, stavební, zemědělské a lesní techniky, stanovišť dispečerů a dalších prostor, případně i domovních instalací. CB pásmu se aktivně věnuji jako uživatel od roku 1999 a od roku 2005 jako licencovaný amatér dalším pásmům a tak mé instalace nejsou pouhým namontováním antény a připojením stanice, ale celé této záležitosti věnuji komplexní pozornost. Vše vychází z praxe, z provedených instalací a jejich záludností. Nebráním se ani předělávkám po Vaši neúspěšné instalaci nebo instalaci některých konkurentů, kteří nedodrží podstatné zásady. 

Veškeré instalace dojednávám s předstihem, vyhneme se tak případným zdržením a neshodám. Pro zadání je dobré udat typ vozidla, materiál kabiny(plech, plast), představu o umístění antény, dostupnost napájení (12/24V) v kabině apod. Samotná instalace zabere přibližně tři hodiny práce a více. Vše je závislé na "mechanických" záležitostech, jako je demontáž vnitřku kabiny, polstrování, přivedení napájecího napětí, nestandardní uchycení stanice atd. Nutné zásahy do vozidla se provádí po vzájemné dohodě a souhlasu zadavatele a nemají vliv na poškození vozidla. Dodnes se mi nestalo, že by mi bylo třeba reklamováno zatékání do vozidla.

Kompletní instalace zahrnuje upevnění antény, anténí i napájecí kabeláž, upevnění stanice, naladění antény, instalaci držáku mikrofonu, případně externího reproduktoru, nastavení stanice a seznámení s obsluhou.

Kromě prvoinstalací provádím přeinstalace z vozidla na vozidlo, výměny antén, kontroly zapojení a přizpůsobení (naladění) antén. Dále jsem schopen opravit poškozené kabely od mikrofonu, vyměnit vložku mikrofonu, vyčistit mikrofonní přepínač, opravit podsvícení displeje. Pokud jde o závady "uvnitř" stanice, čili ve vysokofrekvenční části, toto zajišťuji prostřednictvím odborného servisu s mnohaletou zkušeností.

Čas instalace přizpůsobuji Vašim požadavkům, respektuji, že Vaše automobily Vám vydělávají. Kromě běžného času, ve všední den, jsem schopen a ochoten instalaci provést i ve večerních hodinách, o sobotách i nedělích. Není problém za Vámi přijet, svým rozsahem prací pokrývám v základu Královehradecký a  Liberecký kraj, ale dle požadavku klientů jezdím po celé ČR (díky klientům ze Znojma, Havlíčkova Brodu, Karlových Varů, Mostu, Litvínova, Mělníka, Rychnova nad Kněžnou, Jindřichova atd.).

Platební podmínky prodeje a instalací radiostanic jsou v HOTOVOSTI, v terénu  možnost bankovním převodem

"Zaplať mi", u větších objemů ZÁLOHOVOU PLATBOU předem, stálí zákazníci fakturou.

 

Ceny včetně DPH 21%

Instalace antény, vysílačky, napájení, ladění - komplet prvoinstalace            2420,-

Každá další hodina                                                                                            484,-

Instalace a ladění náhradního zářiče                                                                 484,-

Instalace nové vysílačky a proladění stávající antény                                       484,-

Instalace a ladění nové antény, nastavení stávající vysílačky                           968,-

Měření, ladění antény a kontrola soustavy                                                        484,-

Výměna mikrofonní kroucené šňůry (za práci, šnůra dle ceníku)                      121,-

Jízdné á km                                                                                                         12,-

Ostatní - dle požadavků a náročnosti                                                          dohodou

           

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. Instalace cb antény a cb stanice do renault master r.v.2011 odta (Marek Benda, 10. 5. 2023 2:35:42) Odpovědět

  Dobrý Den
  U vás je to již moje druhá instalace jelikož jsem byl velmi spokojen s vaší prací na mé první odtahovce vw lt kde jste mi namontovat sirio ant.a vysílačku president dovoluji se na vás opět obrátit. Montáž u mne doma spíše o víkendu so nebo ne přes týden dle dohody.Montaž se bude provádět na Renault Master 2.3dci odtahový spec.do plech.střechy stanici president mám zn.barry kterou chci instalovat do vrchní poličky mastra(mohu případně vyfotit a změrit nevim zda se vejde barry ma vzadu chladič ale třeba po vyndaní středového kaslíku ho tam dostanem)Ant.zase sírio stejný typ jako při první zástavbě.Velmi děkuji s pozdravem Marek Benda MB přívěsy Nasavrky u chrudimi,havlíčkova 57,538 25.
  www.privesyzaauto.cz, info@privesyzaauto.cz

 2. Instalace anteny (Jan krutsky, 15. 8. 2022 17:33:47) Odpovědět

  Dobrý den, chci se zeptat jestli instalujeme antény na střechu paneláku. Děkuji za odpoved

 3. Dotaz (Uličný, 11. 5. 2020 14:16:38) Odpovědět

  Dobrý den, potřebuji opravit cb president, stanice přijímá výborně, ale nevysílá. Je možné vám ji odeslat k opravě? Děkuji Uličný 603534867

 4. Cb (Lux, 10. 2. 2020 10:01:33) Odpovědět

  Rád bych se chtěl na vás obrátit s prosbou ohledně koupě a montáže nové cb i antény do Mitsubishi L200 kdy by to bylo možné pouze jen o vykendu díky za odpověď s pozdravem Lux

 5. Komunikace (Tomáš Effa, 20. 2. 2019 20:06:48) Odpovědět

  Dobrý den, sháníme komunikaci na okruhy mezi posádkou, depem a mobilním mechanikem. Dosah zařízení do 4 km. Bylo by ideální aby řidič ovládal komunukaci tlačítkem na volantu a byl využit mikrofon a sluchátka v helmě od Peltora.
  Děkuji za radu a případnou nabídku.
  S pozdravem Tomáš Effa.

 6. Cb (Medek, 14. 10. 2016 22:14:30) Odpovědět

  Dobry den, rad bych se informoval jestli mate i jiné typy vysílaček než v nabídce napr president harry III asc? Popr jestli zaridite montaz již zakoupene takove vysilacky. Dekuji za info